Popis
| Pohlaví | Muži |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Styl | Sport |
| Obvod zápěstí (max.) | 250mm |
| Uzavření | Spona na kolík |
| Materiál náramku | Textilní Tkanina |
| Barva náramku | Černá |
| Rezerva energie | 40h |
| Šířka Spojení Popruhu | 20mm |
| Barva displeje | Zelená |
| Sklo | Sapphire Sklo |
| Rámeček | Oboustranní |
| Výška skříně | 13mm |
| Délka pouzdra | 45mm |
| Šířka skříně | 45mm |
| Čelící | Žádný |
| Materiál pouzdra | Nerezová Ocel |
| Barva pouzdra | Stříbro |
| Funkce | Kompás, Den |
| Voděodolnost | 20 ATM |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Hodinový mechanismus | Automatické Natahování |
| Hlavní barva | Stříbro |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
