Popis
| Hlavní barva | Růžové Zlato |
| Pohlaví | Ženy |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Styl | Móda |
| Obvod zápěstí (max.) | 195mm |
| Šířka Spojení Popruhu | 18mm |
| Uzavření | Spona na kolík |
| Materiál náramku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Délka pouzdra | 35mm |
| Šířka skříně | 35mm |
| Čelící | Rýnský kámen |
| Materiál pouzdra | Nerezová Ocel |
| Barva pouzdra | Růžové Zlato |
| Funkce | Zobrazení data |
| Voděodolnost | 3 Bankomaty |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Hodinový mechanismus | Křemen: Baterie |
| Výška skříně | 6mm |
| Sklo | Sapphire Sklo |
| Barva displeje | Hnědá |
| Rezerva energie | Žádná automatika |
| Rámeček | Žádný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
