Popis
| Pohlaví | Děti |
| Hlavní barva | Bílý |
| Barva rámu | Bílý |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 49mm |
| Velikost | 49-17-135 |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Neutrální pytlík na brýle |
| Styl | Pilot |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
