Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Zlato |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Průhledný |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 46mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 136mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 54-18-145 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
