Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Modrá |
| Barva rámu | Modrá |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Šířka čoček | 55mm |
| Velikost | 55-26-155 |
| Výška čoček | 47mm |
| Šířka mostu | 26mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 155mm |
| Kategorie filtru | Tři |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádný |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl | Sport |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
