Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Růžové Zlato |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Růžové Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Růžová |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Motýl |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 60mm |
| Výška čoček | 59mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 60-16-135 |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
