Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-21-145 |
| Výška čoček | 51mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Pilot |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
