Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 45-22-135 |
| Šířka čoček | 45mm |
| Výška čoček | 39mm |
| Šířka mostu | 22mm |
| Šířka rámu | 110mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Černý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
