Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Měď |
| Zásilka Zahrnuje | Krabička na hodinky |
| Styl | Klasický, Elegantní |
| Obvod zápěstí (max.) | 230mm |
| Uzavření | Skládací Spona |
| Materiál náramku | Kůže |
| Barva náramku | Hnědá |
| Rezerva energie | 48h |
| Šířka Spojení Popruhu | 24mm |
| Barva displeje | Černá |
| Sklo | Sapphire Sklo |
| Rámeček | Žádný |
| Výška skříně | 14mm |
| Délka pouzdra | 51mm |
| Šířka skříně | 51mm |
| Čelící | Žádný |
| Materiál pouzdra | Titan |
| Barva pouzdra | Měď |
| Funkce | Chronograf, Den a Datum |
| Voděodolnost | 10 ATM |
| Formát zobrazení | Analogový |
| Hodinový mechanismus | Automatické Natahování |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
