Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Červená |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Červená |
| Materiál rámu | Propionát celulózy |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Čtverec |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 137mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 52-18-140 |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
