Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Černý |
| Kategorie filtru | Tři |
| Extra | Řetízek na brýle |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Polyamid |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 53mm |
| Výška čoček | 31mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 53-18-140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
