Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Kanónová ocel |
| Barva rámu | Dělové kov |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 51mm |
| Velikost | 51-21-145 |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Modrý Filtr |
| Styl | Čtverec |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
