Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Modrý Filtr |
| Materiál rámu | Kov |
| Velikost | 49-21-145 |
| Šířka čoček | 49mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Polorám |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
