Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Spodní Okraj |
| Barva čoček | Průhledný |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Gradient & Zrcadlený |
| Šířka čoček | 66mm |
| Velikost | 66-14-140 |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Browline |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Kategorie filtru |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
