Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Stříbro |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Stříbro |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Burgundsko |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Kočičí oko |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 32mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 54-20-135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
