Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Fialový |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 31mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 55-17-135 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
