Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Vícebarevný |
| Barva rámu | Vícebarevný |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Hnědá |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 56mm |
| Velikost | 56-17-145 |
| Výška čoček | 49mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Motýl |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
