Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Pomeranč |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Jedna |
| Styl | Čtverec |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 53-21-145 |
| Šířka čoček | 53mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 144mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
