Popis
| Pohlaví | Muži |
| Materiál čoček | Plast |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Extra | Žádné |
| Pružinová pant | Ano |
| Styl Ráfku | Bez Rámu |
| Styl | Kulatý |
| Délka spánků | 145mm |
| Šířka rámu | 130mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Výška čoček | 44mm |
| Šířka čoček | 52mm |
| Velikost | 52-18-145 |
| Ochrana | Žádný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva rámu | Průhledný |
| Hlavní barva | Průhledný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
