Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 69-14-130 |
| Šířka čoček | 69mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 150mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Spodní Okraj |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
