Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 50mm |
| Velikost | 50-20-135 |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Ochrana | |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Panto |
| Zásilka zahrnuje | |
| Barva čoček | Šedá |
| Kategorie filtru | Tři |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
