Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Burgundsko |
| Barva rámu | Burgundsko |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Šířka čoček | 56mm |
| Velikost | 56-15-142 |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 142mm |
| Ochrana | |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | |
| Barva čoček | Fialová |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Kočičí oko |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
