Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | |
| Barva rámu | |
| Materiál rámu | Nylon |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný |
| Šířka čoček | 54mm |
| Velikost | 54-18-145 |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Ochrana | |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Styl | Čtverec |
| Zásilka zahrnuje | |
| Kategorie filtru | Tři |
| Barva čoček | Zelená |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
