Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Šedá |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Acetát |
| Velikost | 52-19-145 |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Kategorie filtru | Tři |
| Barva rámu | Šedá |
| Barva čoček | Fialová |
| Materiál čoček | Plast |
| Styl | Čtverec |
| Efekt Objektivů | Polarizovaný & Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
