Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 53mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Délka spánků | 142mm |
| Ochrana | |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádný |
| Zásilka zahrnuje | |
| Hlavní barva | Modrá |
| Materiál čoček | Plast |
| Velikost | 53-19-142 |
| Styl | Čtverec |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
