Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Ochrana | |
| Velikost | 55-16-143 |
| Šířka mostu | 16mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál rámu | Acetát |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 55mm |
| Délka spánků | 143mm |
| Extra | Žádný |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
