Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Materiál rámu | Kov |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 63mm |
| Délka spánků | 148mm |
| Ochrana | |
| Extra | Žádný |
| Styl | Obdélník |
| Hlavní barva | Zlato |
| Barva rámu | Zlato |
| Velikost | 63-13-148 |
| Šířka mostu | 13mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
