Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Vícebarevný |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Vícebarevný |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva čoček | Zelená |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Dva |
| Styl | Geometrický |
| Efekt Objektivů | Gradient |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 57-15-142 |
| Šířka čoček | 57mm |
| Výška čoček | 53mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 142mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Podobné produkty
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
