Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 49mm |
| Velikost | 49-21-140 |
| Výška čoček | 39mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádný |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal, čistíčí hadr |
| Styl | Motýl |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
