Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Zlato |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal, čistíčí hadr |
| Pružinová pant | Ne |
| Délka spánků | 148mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Výška čoček | 50mm |
| Šířka čoček | 49mm |
| Velikost | 49-19-148 |
| Ochrana | Žádný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Styl | Kulatý |
| Kategorie filtru | |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva rámu | Zlato |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
