Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Fialová |
| Barva rámu | Fialový |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 48mm |
| Velikost | 48-14-130 |
| Výška čoček | 37mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 130mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Oválný |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal, čistíčí hadr |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
