Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Šedá |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádný |
| Šířka čoček | 48mm |
| Velikost | 48-16-135 |
| Výška čoček | 35mm |
| Šířka mostu | 16mm |
| Šířka rámu | 125mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Čtverec |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal, čistíčí hadr |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
