Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Vícebarevný |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Velikost | 52-19-145 |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 39mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 138mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal, čistíčí hadr |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Vícebarevný |
| Extra | Žádné |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
