Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Modrá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Modrá |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Browline |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Velikost | 55-17-140 |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ano |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
