Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Černý |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Plast |
| Barva čoček | Fialová |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Browline |
| Efekt Objektivů | Zrcadlený |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Šířka čoček | 55mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 19mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 147mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Spodní Okraj |
| Velikost | 55-19-147 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
