Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Fialový |
| Materiál rámu | Nerezová Ocel |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Šířka čoček | 49mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 132mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Polorám |
| Velikost | 49-20-140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
