Popis
| Extra | Žádné |
| Velikost | 52-18-140 |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 137mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Motýl |
| Ochrana | Žádný |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Materiál čoček | Plast |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Černý |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Šířka čoček | 52mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva rámu | Černý |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
