Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Burgundsko |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Velikost | 49-20-135 |
| Šířka čoček | 49mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 133mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Burgundsko |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
