Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Kanónová ocel |
| Barva rámu | Dělové kov |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Polorám |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 54mm |
| Velikost | 54-18-140 |
| Výška čoček | 35mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Obdélník |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
