Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Šedá |
| Barva rámu | Šedá |
| Materiál rámu | Plast |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Šířka čoček | 52mm |
| Velikost | 52-14-145 |
| Výška čoček | 32mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 130mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Styl | Obdélník |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
