Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Burgundsko |
| Barva rámu | Burgundsko |
| Materiál rámu | Ekologický Nylon |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Polarizované & Fotochromatické |
| Šířka čoček | 57mm |
| Velikost | 57-15-140 |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 15mm |
| Šířka rámu | 145mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Kategorie filtru | 2 a 3 |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Pružinová pant | Ano |
| Extra | Žádné |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl | Kulatý |
| Barva čoček | Hnědá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
