Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádný |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Velikost | 54-18-140 |
| Šířka čoček | 54mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
