Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Hnědá |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Hnědá |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Geometrický |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Velikost | 53-14-140 |
| Šířka čoček | 53mm |
| Výška čoček | 43mm |
| Šířka mostu | 14mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
