Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Zlato |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Zlato |
| Materiál rámu | Kov |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Obdélník |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Velikost | 56-13-135 |
| Šířka čoček | 56mm |
| Výška čoček | 40mm |
| Šířka mostu | 13mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | |
| Styl Ráfku | Polorám |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
