Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Šedá |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 51-18-145 |
| Šířka čoček | 51mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 18mm |
| Šířka rámu | 130mm |
| Délka spánků | 145mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Šedá |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
