Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 52-17-135 |
| Šířka čoček | 52mm |
| Výška čoček | 41mm |
| Šířka mostu | 17mm |
| Šířka rámu | 135mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ano |
| Barva rámu | Fialový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
