Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Acetát |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Efekt Objektivů | Žádný |
| Šířka čoček | 53mm |
| Velikost | 53-11-135 |
| Výška čoček | 39mm |
| Šířka mostu | 11mm |
| Šířka rámu | 133mm |
| Délka spánků | 135mm |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Ochrana | Žádný |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl | Trapez |
| Zásilka zahrnuje | Neutrální pytlík na brýle |
| Styl Ráfku | Celorámové |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
