Popis
| Pohlaví | Muži |
| Hlavní barva | Černý |
| Barva rámu | Černý |
| Materiál rámu | Kov a Plast |
| Barva čoček | Šedá |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Tři |
| Styl | Mono Objektiv |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | 100% UVA & UVB |
| Velikost | 120-0-115 |
| Šířka čoček | 120mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 115mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Pružinová pant | Ne |
| Extra | Žádné |
| Styl Ráfku | Bez Rámu |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
