Popis
| Pohlaví | Unisex |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Barva rámu | Fialový |
| Materiál rámu | Acetát & Nerezová Ocel |
| Barva čoček | Demonstrační brýle |
| Materiál čoček | Plast |
| Kategorie filtru | Žádný |
| Styl | Kulatý |
| Efekt Objektivů | Žádné Extra |
| Ochrana | Žádný |
| Šířka čoček | 46mm |
| Výška čoček | 42mm |
| Šířka mostu | 21mm |
| Šířka rámu | 130mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Pružinová pant | Ne |
| Zásilka zahrnuje | Značková taška |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Velikost | 46-21-140 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
