Popis
| Pohlaví | Ženy |
| Hlavní barva | Fialová |
| Extra | Žádné |
| Materiál rámu | Plast |
| Velikost | 50-20-140 |
| Šířka čoček | 50mm |
| Výška čoček | 45mm |
| Šířka mostu | 20mm |
| Šířka rámu | 140mm |
| Délka spánků | 140mm |
| Zásilka zahrnuje | Značkový obal |
| Styl Ráfku | Celorámové |
| Pružinová pant | Ne |
| Barva rámu | Fialový |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
